AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Urmatorul
AutorMesaj
Zhuang Xiao Han

Data de înscriere : 13/06/2010

MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Mar Iun 15, 2010 4:29 am

Mi-am lăsat privirea în jos.
-Nu râd de tine. Doar că...eşti amuzant când ţi se udă părul.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Sosuke Yamada.

MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Mar Iun 15, 2010 4:38 am

-Eh , glumeam stai liniştită. zâmbi scurt , având un zâmbet frumos , chiar foarte frumos pe care nu prea şi-l arăta . Ăşi duse o mâna după gântul ei.
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Mar Iun 15, 2010 4:24 pm

M-am uitat instinctiv la el,şi i-am observat acel zâmbet.Era frumos,poate cel mai frumos zâmbet pe care l-am văzut.Dar stai,păcat că nu şi-l arată prea des. Începuse să-mi fie frig şi...caietul ăla deja era fleaşcă.Mai tare mă uda.
-Mi-e frig,am spus scurt.
Sus In jos
Sosuke Yamada.

MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Mier Iun 16, 2010 1:34 am

-Argh...spuse dând din cap ştiind că va regreta oarecum asta , dându-şi jos jokingul ,rămânând în cămaşă , punându-l pe umeri fete , şi gluga în capul ei.
-Mai bine? întrebă privind-o.
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Mier Iun 16, 2010 2:55 am

Mai proastă de atât nu am putut fi,mi-am spus.Acum îi va fi frig lui din cauza mea. Am strâns din ochi.
-Uh,da dar...Nu vreau să răceşti din cauza mea.I-am spus şi l-am apucat din nou de mână.
Sus In jos
Sosuke Yamada.

MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Mier Iun 16, 2010 2:58 am

-Ei şi dacă răcesc ce? Crezi că mor? Asta e. dădu' din umeri , nu îi păsa şi nu îi era frică de moarte , chiar îi plăcea uneori să o înfrunte şi să se joace cu focul.
-Ne , nui nimic. Acum hai. spuse grăbind puţin pasul.
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Mier Iun 16, 2010 3:08 am

-Dar nu vreau să te... Îmi venea să zic "dar nu vreau să te am pe conştiinţă O.O" sau,"dar nu vreau să te pierd".
-Şi totuşi....scuze.Îmi cer scuze de pe-acum că după ce răceşti nu mai are farmec.
Sus In jos
Sosuke Yamada.

MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Mier Iun 16, 2010 3:12 am

-Ţi-am spus că aia e dacă răcesc. dădu' din umeri.
-Şi eh lasă că nu mai e mult până acolo.
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Mier Iun 16, 2010 3:18 am

-Dacă zice tu...Am oftat scurt şi l-am cuprins uşor.
-Ştiu acolo un loc unde nu vine nimeni şi nu ne va uda ploaia.
Sus In jos
Sosuke Yamada.

MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Mier Iun 16, 2010 3:21 am

Erau destul de aproape de aceea veche gară.
-Sigur. Unde vrei.
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Mier Iun 16, 2010 3:28 am

-Tu eşti aşa cald de obicei,sau doar cu mine? l-am întrebat,fiind la câţiva paşi de gară.
Sus In jos
Sosuke Yamada.

MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Mier Iun 16, 2010 3:33 am

-Când m-ai văzut prima oară ţi se părea că sunt cald? întrebă.
-Spune sincer cum gândeai când m-ai văzut.
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Mier Iun 16, 2010 3:37 am

-Păi...M-ai speriat.Şi te credeam genul de persoană rece şi distantă cu care nu poţi purta nicio discuţie...Dar la aspect...erai drăguţ.Şi eşti în continuare.
Sus In jos
Sosuke Yamada.

MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Mier Iun 16, 2010 3:50 am

-Mda. Eu sunt ăla frumosu' da rău. dădu' din cap în semn negativ amuzat apropiindu-se mult mai aproape de gară-
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Mier Iun 16, 2010 3:56 am

-Păi eşti! Cum vrei să-ţi demonstrez că nu mint?
Tocmai ajunsesem în gară şi l-am tras de mână pe băiat până la nişte scări,care deasupra aveau ca un acoperiş de piatră.
Sus In jos
Sosuke Yamada.

MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Mier Iun 16, 2010 4:04 am

-Eh aici e muuult mai bine~ murmură privind acoperişul.
-Nu e nevoie să îmi demonstrezi , ştiu că sunt frumos.
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Mier Iun 16, 2010 4:09 am

-Păi,păi...Mai devreme...Ai spus că...Mă rog.Am început să râd şi m-am aşezat în braţele lui.
Sus In jos
Sosuke Yamada.

MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Mier Iun 16, 2010 4:14 am

-Stai bine? o întrebă pe fată privind-o de aproape , răsuflările lor fiind apropiate.
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Mier Iun 16, 2010 4:17 am

-Perfect...! Am spus,şi mi-am apropiat puţin buzele de ale lui,căci nu era nevoie mai mult şi mi-am dus o mână după gâtul lui.
Sus In jos
Sosuke Yamada.

MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Mier Iun 16, 2010 4:20 am

O sărută , şi chiar nu îl deranja de loc poziţia în care stătea fata , îşi duse mâini în jurul mişlocului ei.
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Mier Iun 16, 2010 4:23 am

I-am răspuns la sărut,prelungindu-l şi transformându-l într-unul pasional,strecurându-mi uşor şi limba.
Sus In jos
Sosuke Yamada.

MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Mier Iun 16, 2010 4:29 am

O prinse puţin mai tare de mişloc şi se jucă cu limba ei.
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Mier Iun 16, 2010 4:31 am

Îi prinse limba între buze,mişcânduşi-le deasupra ei,lăsând firicele de salivă curgând pe bărbie.
Sus In jos
Sosuke Yamada.

MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Mier Iun 16, 2010 4:35 am

-Eh şi acum? Stăm aici şi depănăm amintiri? întrebă privind înaintea cum afară turna cu găleata.
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   Mier Iun 16, 2010 2:04 pm

M-am înroşit după ce-a rupt sărutul.
-Păi,mie-mi convine.De fapt,tot ce fac cu tine îmi convine.Zic şi îmi las capul pe umărul lui,atingându-i uşor obrazul cu buzele.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]   

Sus In jos

Pe ici' pe colo. [Ofticăte că e privat.]
Sus 
Pagina 2 din 12Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Japan Love :: Academie :: Holuri-
Mergi direct la: