AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Fuck yourself and everyone will be happy.

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Urmatorul
AutorMesaj
Zhuang Xiao Han

Data de înscriere : 13/06/2010

MesajSubiect: Re: Fuck yourself and everyone will be happy.   Mier Iun 16, 2010 3:50 am

-Ok,deci da...Vreau să vin cu tine.Chiar dacă te ştiu doar de vreo oră...Nu contează. Am zis,zâmbind scurt.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Sosuke Yamada.

MesajSubiect: Re: Fuck yourself and everyone will be happy.   Mier Iun 16, 2010 3:51 am

Spuse scurt.
-Eh , păi presupun că [,] ca şi fată ai nevoie de multe chestii. Adică vrei haine ne? întrebă , căci oricum se întorcea să îşi ia banii şi actele.
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

MesajSubiect: Re: Fuck yourself and everyone will be happy.   Mier Iun 16, 2010 4:03 am

-Şi trusele de machiaj,tot dulapul...Am început să râd.Deci,ca să-ţi răspund la întrebare,da,vreau haine.
Sus In jos
Sosuke Yamada.

MesajSubiect: Re: Fuck yourself and everyone will be happy.   Mier Iun 16, 2010 4:12 am

Întoarse maşină.
-Păi hai înapoi. spuse închizând music playerul.
-Da îţi faci bagajele repede. spuse scurt.
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

MesajSubiect: Re: Fuck yourself and everyone will be happy.   Mier Iun 16, 2010 4:14 am

-Mă ajuţi,i-am spus scurt,coborând din maşină când a oprit. L-am privit cu ochii întredeschişi,dar cu acel zâmbet de îngeraş.
Sus In jos
Sosuke Yamada.

MesajSubiect: Re: Fuck yourself and everyone will be happy.   Mier Iun 16, 2010 4:18 am

-Trebuie neapărat? întrebă ştiind că nu era bun cu organizarea ,dându-se jos din maşină apăsând butonaşul mic ce se afla pe cheaia maşinii încuid-o.
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

MesajSubiect: Re: Fuck yourself and everyone will be happy.   Mier Iun 16, 2010 1:56 pm

-Da ! Haide,te rog.Am făcut o moacă de căţeluş şi mi-am împreunat mâinile,rugându-mă de el.
Sus In jos
Kaedo

Varsta : 26

MesajSubiect: Re: Fuck yourself and everyone will be happy.   Mier Iun 16, 2010 3:25 pm

Incepu sa imi sune mobilul si vad ca era un amic de al meu, ce imi propunea o afacere. Oftez si ii trimit un mesaj lui Xiao, in care imi ceream iertare, dar a aparut altceva urgent si trebuie sa ma ocup de acel lucru.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://mythsnights.forumhit.ro
Sosuke Yamada.

MesajSubiect: Re: Fuck yourself and everyone will be happy.   Mier Iun 16, 2010 7:34 pm

Auzi soneria fetei şi o privi.
-E ceva? o întrebă curios deschizând uşa blocului.
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

MesajSubiect: Re: Fuck yourself and everyone will be happy.   Mier Iun 16, 2010 7:47 pm

-Uhm...Kaedo.A intervenit ceva şi...nu mai are timp acum să mergem acolo.
"E ok...! Avem timp şi altă dată." Am butonat telefonul şi am apăsat pe send. Între timp ajunsesem în faţa apartamentului meu,şi am băgat cheia în broască,apoi am răsucit-o de câteva ori şi am deschis uşa.Intrasem cu paşi mici,privindu-l pe Sosuke cu coada ochiului.
Sus In jos
Sosuke Yamada.

MesajSubiect: Re: Fuck yourself and everyone will be happy.   Mier Iun 16, 2010 9:24 pm

-Eu mă duc sus , îmi iau ce îmi trebuie şi vin la tine. Okey? întrebă băgându-şi cheia maşinii în pantaloni.
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

MesajSubiect: Re: Fuck yourself and everyone will be happy.   Mier Iun 16, 2010 9:26 pm

-Ok. Am zâmbit şi mi-am scos de sub pat două geamantane mari.Le-am desfăcut fermoarul şi am început să scot din dulap toate hainele. Nu le-am împachetat ci doar le-am îndesat în geamantan.
Sus In jos
Sosuke Yamada.

MesajSubiect: Re: Fuck yourself and everyone will be happy.   Mier Iun 16, 2010 9:40 pm

Deschise uşa apartamentului , cu piciorul , apoi o închise la fel , luându-şi de pe dulap un geamantan , nu foarte mare , scoţându-şi geanta cu bani , punând-o pe pat , îşi luă ochelari de soare şi nişte haine , poate mai lejere , şi deasupra lor puse geanta cu bani şi închise geamantanul.
Scoase din dulap o pereche de pantaloni negri de un material asemănător cu blugul , doar mai lejer , şi un jocking fără fermoar negru cu un imprimeu cu Nirvana pe el. Deschise uşa de data asta cu mâna şi îşi trase geamantanul , întorcându-se înapoi după acte , pe care le uitase , şi le luă în mână , şi închise uşa încuind-o. Mergând spre fată.
Coborâ scările şi bătu' în uşa ei.
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

MesajSubiect: Re: Fuck yourself and everyone will be happy.   Mier Iun 16, 2010 9:47 pm

-Uh,intră.
Pe umăr aveam un tricou,de picior se agăţase altul,iar pe cap aveam două şepci.Un lucru era clar,în primul geamantan nu mai încăpea nimic. Între timp îşi puse un hanorac alb,cu un imprimeu cu trupa ei preferată,AC/DC.Ah am uitat de încălţăminte,mi-am spus şi am luat toţi teneşii şi i-am pus în celălalt geamantan,iar acum eram încălţată cu nişte teneşi negri cu steluţe roz. Mi-am luat tricoul de pe umăr şi cel de la picior şi le-am pus în geamantan.
-Şi tot n-am terminat,i-am spus.Help me.
Mai aveam trusele de machiaj,şi câteva haine.Mă rog,câteva mai multe...
Sus In jos
Sosuke Yamada.

MesajSubiect: Re: Fuck yourself and everyone will be happy.   Mier Iun 16, 2010 9:52 pm

Privi spre geamantane.
-Şi ai de gând să le iei pe amândouă? spuse intrând fără să se descalţe , oricum avea o pereche de converse negre simple
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

MesajSubiect: Re: Fuck yourself and everyone will be happy.   Mier Iun 16, 2010 9:55 pm

Mi-a picat fisa când am auzit întrebarea lui. M-am strâmbat şi am început să râd într-o prostie.
-Păi,nu?Dacă nu încap toate lucrurile într-un geamantan...
Sus In jos
Sosuke Yamada.

MesajSubiect: Re: Fuck yourself and everyone will be happy.   Mier Iun 16, 2010 9:57 pm

-Şi cam ce ar trebui să mai pui şi în ăla? întrebă zâmbind scurt.
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

MesajSubiect: Re: Fuck yourself and everyone will be happy.   Mier Iun 16, 2010 10:01 pm

-Restul hainelor plus şepcile rămase,şi celelalte truse de machiaj rămase...Uh,nu prea multe dar destule.Ajută-mă.
Sus In jos
Sosuke Yamada.

MesajSubiect: Re: Fuck yourself and everyone will be happy.   Mier Iun 16, 2010 10:06 pm

-Uh , băi , fetele astea. îşi dădu' ochii peste cap.
-Mă bucur că sunt băiat.
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

MesajSubiect: Re: Fuck yourself and everyone will be happy.   Mier Iun 16, 2010 10:17 pm

Am început să râd.
-Şi eu îmi doresc câteodată să fiu băiat.Strânge şi tu trusele de machiaj de pe masă,dar ai grijă să nu le strici,zic şi scot şi celelalte haine din dulap.
Sus In jos
Sosuke Yamada.

MesajSubiect: Re: Fuck yourself and everyone will be happy.   Mier Iun 16, 2010 10:20 pm

Se uită la fată gen 'O_o' .
-De ce eu?? se plânse.
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

MesajSubiect: Re: Fuck yourself and everyone will be happy.   Mier Iun 16, 2010 10:33 pm

-Wa,hai facem schimb de roluri.Aşezi tu hainele în geamantan şi eu strâng trusele de machiaj...Jale! L-am împins într-o parte să pot ajunge la masă.
Sus In jos
Sosuke Yamada.

MesajSubiect: Re: Fuck yourself and everyone will be happy.   Mier Iun 16, 2010 10:36 pm

-Şi tu ai de gând să iei toate hainele cu tine? întrebă luând câte o bluză împachetând-o frumos şi aşezând-o în geamantan.
Sus In jos
Zhuang Xiao Han

MesajSubiect: Re: Fuck yourself and everyone will be happy.   Mier Iun 16, 2010 10:50 pm

-Păi,cam da...dar mă rog.Lasă aşa. Am zâmbit şi l-am dat încet la o parte să pot închide fermoarul şi le-am dat jos de pe pat.Bun,acum să plecăm.
Sus In jos
Sosuke Yamada.

MesajSubiect: Re: Fuck yourself and everyone will be happy.   Joi Iun 17, 2010 2:35 am

-Unde naiba o să încape astea...? Nu ştiu.se strâmbă scurt ieşind din cameră.
-Să nu uiţi să o încui. spuse luându-i celălat geamantan şi pe al lui , coborând scările , înaintea ei.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Fuck yourself and everyone will be happy.   

Sus In jos

Fuck yourself and everyone will be happy.
Sus 
Pagina 4 din 16Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Japan Love :: Hotel :: Camere :: Camerele baietilor-
Mergi direct la: